Esnaf Kredisi Kredi Karşılaştırma Sonuçlarınız

BANKA TUTAR FAİZ TAKSİT TUTARI TOPLAM ÖDEME MASRAF
Esnaf Kredisi Tutar 10.000 TL Faiz Oranı %1.99 Taksit Tutarı 352 TL Toplam Geri Ödeme 16.910 TL Masraf Yok KREDİ DETAYI

Esnaf Kredisi

Kendi iş yerinizi açmak fikirlerinizi hayata geçirmenin, kendinizin ve ailenizin geleceğini garanti altına almanın ve geçiminizi daha özgür bir biçimde sağlamanın en iyi yoludur. İyi bir girişimde bulunarak kısa süre içinde büyüyebilir, küçük ölçekli işletmenizin nitelikli bir firmaya dönüştüğüne şahit olabilirsiniz. Eğer hayata geçirmek istediğiniz bir fikir varsa bunun için banka kredilerinden yararlanabilirsiniz.

KOBİ olarak bilinen küçük ölçekli işletmeler hem devlet hem de özel finans kuruluşları tarafından fon desteği görmektedir. Ancak devlet tarafından sağlanan fonların birçok şarta bağlı olduğunu ve bu fonlardan yararlanmanın oldukça zor olduğunu belirtmek gerekir. Buna karşın birçok özel banka girişim fikirleri için kredi sağlamaktadır. Bu kredilerden yararlanarak kendi işletmenizi kurabilirsiniz.

Hizmet vereceğiniz alan ne olursa olsun, işletme açmanın masraflı bir iş olduğunu unutmamanız gerekir. Hizmet verilecek yerin temin edilmesi, düzenlenmesi gibi detaylar bile yüklü miktarlara mâl olacaktır. Dolayısıyla mevcut birikimlerinizi iş yeri açmak için harcamak yerine, uygun vadelerle ödeyebileceğiniz esnaf kredilerinden yararlanabilirsiniz. Esnaf kredileri hakkında bilgi almak için Kredi Denizi sitesine başvurmanız yeterli olacaktır.

İşletmeler için sağlanan kredilerin, ihtiyaç kredisi kadar kolay verilmediğini belirtmek gerekir. Bankaların esnaf kefalet kredisi hizmetinden yararlanabilmek için öncelikle açılacak işletmenin planını çıkarmanız gerekecektir. Dükkân masrafından satın alınacak malın giderlerine kadar birçok konuda detaylı bir bilgilendirme yapmanız da önemlidir. Kredi Denizi sitesinde esnaf kredisi şartları hakkında detaylı bilgi bulunmaktadır.

Herhangi bir kredi alırken ödeme planı yapmanız da son derece önemlidir. Esnaf kredileri genellikle 5-10 yıl gibi uzun sürelere yayılabilen vadelere sahiptir. Kredi almadan önce aylık taksit oranı hakkında bilgi sahibi olmalı ve bütçenizi sarsmayacak faiz oranlarına sahip bir kredi tercih etmelisiniz. Kredi Denizi’nde yer alan kredi hesaplama aracı ile bankaların faiz oranları hakkında bilgi edinebilir ve aylık taksit oranlarını hesaplayabilirsiniz.

Her banka farklı esnaf kredisi faiz oranları ile fon sağlamaktadır. Ödeyeceğiniz miktarı belirleyen temel unsur da bankanın sağlamış olduğu faizdir. Dolayısıyla esnaf kredisi için başvurmadan önce Kredi Denizi sitesine girmeniz ve burada bilgi edinmeniz faydalı olacaktır. Kredi Denizi’nde yer alan hesaplama aracı, bankaların faiz oranlarına dayalı bir sistem ile çalışmaktadır. Kredi alacağınız miktarı, bankayı ve vade sayısını seçtiğinizde aylık ödemeniz gereken taksiti dosya masrafı ve faiz gibi masrafları da ekleyerek hatasız olarak hesaplamaktadır. Bunun yanında faiz oranları değiştikçe hesaplama aracı da güncellenmektedir.

Sitede aynı zamanda esnaf kredisi ile ilgili bilgilendirici yazılar yer almaktadır. Kredi şartları, bankaların değerlendirme kriterleri, esnaf ve kefalet kredileriyle ilgili haberler ve bunun gibi birçok içeriği Kredi Denizi sitesinde bulabilirsiniz. Sitenin sürekli güncellenen bir kredi haberler sayfası bulunuyor. Bu sayfada esnaf kredisi de dâhil olmak üzere bütün krediler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Taksitlerini ödemekte olduğunuz bir esnaf kredisi bulunuyorsa, erken kapatma seçeneğini göz önünde bulundurabilirsiniz. Mevcut kredi borcunuzu ne kadar az vadede kapatırsanız ödeyeceğiniz miktar o kadar düşük olacaktır. Bunun için ise sitede yer alan Kredi Kapama Hesaplama aracını kullanabilirsiniz. Bu araç ile kredinizi erken kapadığınızda ödeyeceğiniz faiz miktarını öğrenebilirsiniz.

Girişimlerinizi hayata geçirmeden önce mutlaka Kredi Denizi’ne göz atın. Burada esnaf kredileriyle ilgili detaylı hesaplama ve bilgilendirme hizmeti yer alıyor. Kredi Denizi’ndeki içeriklerden faydalanarak şartlar hakkında bilgi sahibi olabilir ve sitede yer alan araçlarla ödeme planı çıkarabilirsiniz. Kredi Denizi tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekle birlikte, esnaf kredisi ve diğer krediler alanında diğer sitelere göre daha kapsamlı bir içeriğe sahiptir.

Fırsatlardan haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakınız!