Faturalı Hatlara Nakit ve Kredi İmkanı


Faturalı hatlara kredi sayesinde kredi alan kişiler, yeni cihaz ihtiyaçlarını en kısa yoldan giderebilmektedir

Faturalı Hatlara Nakit ve Kredi İmkanı

Faturalı Hatlara Kredi - Acil Para

 

                Kefilsiz yeni bir telefon almak isteyen insanlar, faturalı cep telefonlarını bu hizmet için kullanabilmektedir. Özellikle dosya masrafı ödemek istemeyen ve bankalardan kredi alamayan insanlar için bir fırsat değerinde olan faturaya kredi imkanı ile yeni bir cihaz alabilirler.

 

                Bir çok kişinin yeni duyduğu ve hatta çoğu insanın bilmediği bu hizmet, son derece faydalıdır. Turkcell, Avea, Vodafone kullanıcıları eğer gerekli şartları taşıyorlarsa faturalı hatları üzerine kredi çekme imkanına sahiptir. Genel olarak İstanbul, İzmir, Malatya, Adana, Konya, Bursa, Mersin ve Ankara şehirlerinde verilen bu hizmet, operatörlerin bayilerinin bulunduğu her yerde gerçekleştirilebilmektedir.

 

                Turkcell, Avea veya Vodafone kullanıcılarından istenen ilk şart en az 3 aydır hatlarını faturalı kullanmalarıdır. Operatör bayilerine giden kişiler, hatlarına tanımlanan hediye puanlarını, taksitli bir şekilde nakitte çevirmek sureti ile bir telefon alabilirler. Yapılacak ilk iş telefonun hat sahibinin kullanıcısı olduğu telefon operatör bayisine gitmesidir.

 

Faturalı Hatta Kredi İçin Gerekli Bilgi ve Belgelerin Toplanması

           

                Faturalı hattın üzerine kredi çekecek olan şahıslar gerekli bilgi birikimine ve gerekli olan belgelere sahip olması gerekmektedir. Telefon bayisine giden şahıslar, faturalı hattı üzerine kredi tanımlatarak telefon alabilir. Faturalı hat üzerine herkes telefon alamamakla birlikte faturalarını düzgün ödemesi ve bunun karşılığında operatör bayisindeki kredi notunun yüksek olması gerekir. Herkesin sahip olduğu kredi miktarı farklıdır ve kimileri daha yüksek fiyatlarda hat üzerine telefon alabilirken, kimi daha düşük fiyatlı telefonlar alabilmektedir.

 

                İyi puanı bulunan kişiler, maliyeti yüksek olan ve satıldığında fazla zarara uğratmayacak telefonları alabilmektedir. Operatörlerin sunduğu bu imkan oldukça güvenli bir yöntemdir. Resmi ve yasal olan bu yöntemi, operatörlerin finans kuruluşlarının uygun faiz imkanı sayesinde pek çok kişi tercih etmektedir.

 

Faturalı Hatlara Kredi Çekmek İçin Fiziki ve Mali Projelendirmelerin Yapılması

           

                Faturalı hatlara kredi sayesinde kredi alan kişiler, yeni cihaz ihtiyaçlarını en kısa yoldan giderebilmektedir. Yapılan antlaşma ile birlikte bankalara öder gibi kredi ödenmektedir. Günümüzde dosya masrafından şikayetçi olan çoğu kişi bu yöntemi kullanmaktadır.

 

                Yeni bir cep telefonu için Acil Para ihtiyaçlarının en risksiz karşılanacağı yer, operatör şirketlerinin resmi bayileridir. Telefon hattı şeklinde kredi almak isteyen kişilerin hattı muhakkak faturalı olmak zorundadır.

 

                Bu sistem ile kendisine finansman sağlayan kişiler, yeni telefon ihtiyaçlarını kısa bir süre içerisinde karşılayabilmektedir. Büyük illerde yaygın bir şekilde kullanılan bu yöntem ile bankacılık işlemleri kısa süre içerisinde halledilmektedir. Kredi alan kişi ile kredi veren kişi (kurum) arasında, iki tarafın da menfaatlerini koruyan bir sözleşme imzalanmaktadır. Taksitler faturanıza ek olarak gelmektedir.

 

Faturalı Hatta Kredi Çekmek İçin Kredi Danışmanlığı Hizmeti

 

                Teminat veya kefil istenmeden başarılı bir şekilde halledilen bu yöntemde, imzalanan sözleşmeye kredi alan kişi uymak zorunda ve taksitlerini gününde ödemelidir. Kredinin vade süresi 6 ay ile 12 arasında farklılık göstermektedir. Bankalara oran ile bu şekilde alınan kredinin dosya masrafı yoktur. Operatörlerin finans kuruluşları bütün süreçleri titizlik ile ve temiz bir şekilde yapmaktadır.

 

                Düzenli bir şekilde faturalarını ödeyen kişiler için bu acil para imkânı değerlendirilmesi gereken bir fırsattır. Bankaların kara listesine girmiş olan insanlar da bu hizmetten bazen yararlanabilmektedir. Bayiye kişinin bizzat giderek yaptığı başvuru, değerlendirilmeye alınır ve genel olarak değerlendirme olumlu sonuçlanır.

 

                Verilen kredilerin ödemeleri, faturaya yansımakta ve fatura üzerinden tahsil işlemi yapılmaktadır.

 


Etiketler: faturalı hat faturalı hatta nakit faturalı hatlara kredi acil para faturaya kredi

Yorumlar

Kategoriler

Etiketler:

abd acil nakit acil para akbank Akbank Konut Kredi Faizleri Akbank Konut Kredi Faizlerini Düşürdü Akbank Konut Kredisi akbank kredi akbank kredi başvurusu Akbank Kredi Başvurusu İnternetten Nasıl Yapılır? akbank kredi hesaplama Akbank Kredi İçin Faiz Oranları akbankkobi albarakaturk Altın Altın destekli ETF Altın Fiyatları banka kartı banka kredileri karşılaştırma Banka Kredisi bankacılık Bankalar Bayram Kredisi bireysel krediler Birikim Bitcoin Bitcoin Kaybı Bitcoin Kaybı Devam Ediyor borç kapama cep telefonu çin Denizbank Faiz Oranları denizbank iletişim Denizbank İnternet Bankacılığı Denizbank İnternet Sitesi denizbank kredi denizbank kredi başvurusu Denizbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? denizbank kredi hesaplama Denizbank Kredi Türleri Nelerdir? Denizbank Kredileri Denizbank Şubeleri Dolar Dolar TL Arasında Düşüş emekli en kolay kredi en uygun kredi erken kredi kapama erken kredi kapatma Esnafa en hızlı kredi Denizbank evlilik kredisi faturalı hat faturalı hatlara kredi faturalı hatlara nakit faturalı hatta nakit faturaya kredi faturaya nakit fazla başvuru forex garanti kira gerekli belgeler guvenlikira hızlı kredi ihtiyaç kredisi ingbank İthalat ithiyaç kredisi kira sigortası kiramguvende konut kredisi kredi kredi başvurusu Kredi çekmek Kredi danışmanlığı kredi denizi kredi erken kapama kredi erken kapama hesaplama kredi faiz hesaplama kredi faizi kredi faizi hesaplama kredi haberi kredi hesplama kredi kapama kredi kapama hesaplama kredi kapatma kredi kapatma hesaplama kredi kartı kredi masrafları kredi notu Kredi Puanı Nasıl Yükseltilir? Kredi Puanı Nedir? kredi sorunu kredim benim kuveytturk LPG mortgage n kolay kredi neden kredi çıkmıyor Petrol seçim araçları seçim çalışmaları seçim otobüsü sigorta sigortalı kira sms kredi sss taşıt kredisi Taşıt kredisi Denizbank tefeci Ticaret TL uygun kredi web kredi yapıkredi
Fırsatlardan haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakınız!