Tatil kredisi nedir? - Kredi Denizi


Geçmişte büyüklerimiz ayağını yorganına göre uzat derdi.

Ancak artık o kadar çok tüketmek istediğimiz şey ve bunu sağlamak için kolaylıklar var ki ayağımızı yorgandan dışarı çıkarmak daha çekici bir hale geldi.

Bundan, çok değil, 10 yıl önce taksitle Avrupa seyahatine çıkacağımızı söylesek belki de herkes gülerdi, abartılı bulurdu. Ama bugün yazın tatile çıkıp gelecek senenin sonuna kadar gittiğimiz tatili ödüyoruz.  Hızla küreselleşen dünyada iletişim teknolojilerini gelişmesiyle de insanlar artık daha da uzağa gitmeyi, yeni yerler keşfetmeyi istiyor. Yakındaki yerlerle sınırlı kalmak istemiyor. Eskiden her türlü harcamayı hesaplayarak, ancak yakın yerlere defalarca gitmek, insanları bir zaman sonra sıkıyordu. 10 gün ailece güzel bir otelde tatil yapmak zengin insanların işiydi. Şimdi herkes istediği tatili rahatça yapabiliyor.  Tabii ki geçmişe göre daha zor şartlar altında, daha yoğun çalıştığımız için tatile daha da sık ihtiyaç duyuyoruz.

Bankalar, aylarca planlanan tatillere destek verme amacıyla tatil kredisi sunuyor. Her bütçeye göre kredi imkânı olduğu için tatil yapanlar arasındaki lüks uçurumu da kalmış oluyor.

Tatil Kredisi Nasıl Alınır?

36 ay vadeye kadar çıkabilen taksit seçenekleriyle tatil kredisine, nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi, gelir belgesi ve üzerinize kayıtlı bir fatura ve gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belgeyle banka şubesinden, web sitesinden, sms’le ve telefonla başvurabiliyorsunuz. Bazı bankalar 3 ay öteleme imkânıyla krediyi daha da avantajlı hale getiriyor.

Özellikle yaz yaklaşırken bankalar arası rekabetten dolayı hem daha fazla kredi, hem daha düşük faiz ve daha çok taksit erteleme imkânına ulaşmak daha da mümkün hale geliyor.

Tatil kredilerinin sigortaları kampanya kredisi olduğu için genelde standart tutulur. Bankalar genelde tatil kredisi verirken ferdi kaza sigortasını zorunlu tutarlar. Bu tür sigortalarını tatil kredine başvurmadan önce araştırmanız size zaman kazandırır. Hesaplama yarken kısa vadeli olarak hesaplarsanız, uygun faiz oranlarıyla karşılaşırsınız. Tatil kredisi hesaplamalarını sitemizde gerçekleştirebilirsiniz. Tatil kredisi veren bankalardan bazıları şunlardır: Garanti Bankası, Akbank, Yapı Kredi, Tekstilbank, Denizbank, Finansbank, İş Bankası, Halkbank, ING Bank, Ziraat Bankası, ICBC, Fibabanka, TEB, Vakıfbank, Şekerbank, Odea Bank, Bankpozitif, HSBC, Burgan Bank.

Devletten Memurlara Tatil İndirimi Ve Faizsiz Tatil Kredisi

Tatilcileri düşünenler sadece bankalarla sınırlı almıyor. Özellikle Rusya ile yaşanan uçak düşürme krizinden sonra ülkemizin en önemli gelir kaynaklarından olan turizm sektörü oldukça ciddi yara aldı. Devlet de bu durumu düzeltmek ve ülkemizdeki tatil kültürünü yeniden ayağa kaldırmak için bazı atılımlar yaptı. Bunlardan en önemlisi memurlara özel faiziz tatil kredisi fırsatı. Yapılan yeni düzenlemelerle devlet memurlarına çalıştıkları kurumdan faizsiz kredi verilecek ve bu kredi her ay maaşlarından kesilecek. Hem memurlar yılın stresini rahatça atabilecek, hem de devleti ciddi hasar görmüş olan turizm sektörünün belini doğrultmasını sağlayacak.

 

Eğer siz de koca bir yıl çalıştıktan sonra ferahlamak istiyor ancak bütçe hesaplamalarınızda zorlanıyorsanız, alternatif olarak ödeme kolaylığı sağlanan tatil kredileri kampanyalarını düşünebilirsiniz.

 

 

 Etiketler: Bayram Kredisi

Yorumlar

Kategoriler

Etiketler:

abd acil nakit acil para akbank Akbank Konut Kredi Faizleri Akbank Konut Kredi Faizlerini Düşürdü Akbank Konut Kredisi akbank kredi akbank kredi başvurusu Akbank Kredi Başvurusu İnternetten Nasıl Yapılır? akbank kredi hesaplama Akbank Kredi İçin Faiz Oranları akbankkobi albarakaturk Altın Altın destekli ETF Altın Fiyatları banka kartı banka kredileri karşılaştırma Banka Kredisi bankacılık Bankalar Bayram Kredisi bireysel krediler Birikim Bitcoin Bitcoin Kaybı Bitcoin Kaybı Devam Ediyor borç kapama cep telefonu çin Denizbank Faiz Oranları denizbank iletişim Denizbank İnternet Bankacılığı Denizbank İnternet Sitesi denizbank kredi denizbank kredi başvurusu Denizbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? denizbank kredi hesaplama Denizbank Kredi Türleri Nelerdir? Denizbank Kredileri Denizbank Şubeleri Dolar Dolar TL Arasında Düşüş emekli en kolay kredi en uygun kredi erken kredi kapama erken kredi kapatma Esnafa en hızlı kredi Denizbank evlilik kredisi faturalı hat faturalı hatlara kredi faturalı hatlara nakit faturalı hatta nakit faturaya kredi faturaya nakit fazla başvuru forex garanti kira gerekli belgeler guvenlikira hızlı kredi ihtiyaç kredisi ingbank İthalat ithiyaç kredisi kira sigortası kiramguvende konut kredisi kredi kredi başvurusu Kredi çekmek Kredi danışmanlığı kredi denizi kredi erken kapama kredi erken kapama hesaplama kredi faiz hesaplama kredi faizi kredi faizi hesaplama kredi haberi kredi hesplama kredi kapama kredi kapama hesaplama kredi kapatma kredi kapatma hesaplama kredi kartı kredi masrafları kredi notu Kredi Puanı Nasıl Yükseltilir? Kredi Puanı Nedir? kredi sorunu kredim benim kuveytturk LPG mortgage n kolay kredi neden kredi çıkmıyor Petrol seçim araçları seçim çalışmaları seçim otobüsü sigorta sigortalı kira sms kredi sss taşıt kredisi Taşıt kredisi Denizbank tefeci Ticaret TL uygun kredi web kredi yapıkredi
Fırsatlardan haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakınız!