Krediler Hakkında Bilinmesi Gerekenler - Kredi Denizi


İpotekli ihtiyaç Kredisi : Bir gayrimenkulün ipoteği alınarak kullandırılan bireysel finansman kredisi dir. Ba

Nakit/ ıhtiyaç Kredisi : Nakit ihtiyaçlarınızı karŞılamak için kullanabileceğiniz bir bireysel tüketici kredisi dir. Banka dan banka ya farklı vadeler olmakla beraber 60 ay vadeye kadar kullanılabilmektedir.

İpotekli ihtiyaç Kredisi : Bir gayrimenkulün ipoteği alınarak kullandırılan bireysel finansman kredisi dir. Banka dan banka ya farklı vadeler olmakla beraber 240 ay vadeye kadar kullanılabilmektedir.

Mesleki ıhtiyaç Kredisi : Serbest meslek sahiplerinin (Doktor, Avukat, Mali MüŞavir, Eczacı, Noter, vs.) mesleki ihtiyaçlarını karŞılamak üzere kullandırılan bir bireysel tüketici kredisi dir. 60 ay vadeye kadar kullanılabilmektedir.

Eğitim Kredisi : Eğitim ihtiyaçlarının okul masraflarının kaŞılanması için kullandırılan bir bireysel tüketici kredisi dir. Banka dan banka ya farklı vadeler olmakla beraber 60 ay vadeye kadar kullanılabilmektedir.

Evlilik Kredisi : Evlilik ve düğün masraflarının karŞılanması için kullandırılan bir bireysel tüketici kredisi dir. Banka dan banka ya farklı vadeler olmakla beraber 60 ay vadeye kadar kullanılabilmektedir.

Tatil Kredisi : Tatil ve seyahat masraflarının karŞılanması için kullandırılan bir bireysel tüketici kredisi dir. Banka dan banka ya farklı vadeler olmakla beraber 60 ay vadeye kadar kullanılabilmektedir.

Eşya Kredisi : Beyaz eŞya, mobilya, elektronik eŞya gibi eŞyaların satın alınması için kullandırılan bireysel tüketici kredisi dir. Banka dan banka ya farklı vadeler olmakla beraber 60 ay vadeye kadar kullanılabilmektedir.

Sağlık Kredisi : Sağlık harcamalarında ( Tedavi, Ameliyat, Tüp Bebek vs.) kullandırılan bir bireysel tüketici kredisi dir. Banka dan banka ya farklı vadeler olmakla beraber 60 ay vadeye kadar kullanılabilmektedir.

Etiketler: kredi sorunu ithiyaç kredisi kredi denizi gerekli belgeler

Yorumlar

Kategoriler

Etiketler:

abd acil nakit acil para akbank Akbank Konut Kredi Faizleri Akbank Konut Kredi Faizlerini Düşürdü Akbank Konut Kredisi akbank kredi akbank kredi başvurusu Akbank Kredi Başvurusu İnternetten Nasıl Yapılır? akbank kredi hesaplama Akbank Kredi İçin Faiz Oranları akbankkobi albarakaturk Altın Altın destekli ETF Altın Fiyatları banka kartı banka kredileri karşılaştırma Banka Kredisi bankacılık Bankalar Bayram Kredisi bireysel krediler Birikim Bitcoin Bitcoin Kaybı Bitcoin Kaybı Devam Ediyor borç kapama cep telefonu çin Denizbank Faiz Oranları denizbank iletişim Denizbank İnternet Bankacılığı Denizbank İnternet Sitesi denizbank kredi denizbank kredi başvurusu Denizbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? denizbank kredi hesaplama Denizbank Kredi Türleri Nelerdir? Denizbank Kredileri Denizbank Şubeleri Dolar Dolar TL Arasında Düşüş emekli en kolay kredi en uygun kredi erken kredi kapama erken kredi kapatma Esnafa en hızlı kredi Denizbank evlilik kredisi faturalı hat faturalı hatlara kredi faturalı hatlara nakit faturalı hatta nakit faturaya kredi faturaya nakit fazla başvuru forex garanti kira gerekli belgeler guvenlikira hızlı kredi ihtiyaç kredisi ingbank İthalat ithiyaç kredisi kira sigortası kiramguvende konut kredisi kredi kredi başvurusu Kredi çekmek Kredi danışmanlığı kredi denizi kredi erken kapama kredi erken kapama hesaplama kredi faiz hesaplama kredi faizi kredi faizi hesaplama kredi haberi kredi hesplama kredi kapama kredi kapama hesaplama kredi kapatma kredi kapatma hesaplama kredi kartı kredi masrafları kredi notu Kredi Puanı Nasıl Yükseltilir? Kredi Puanı Nedir? kredi sorunu kredim benim kuveytturk LPG mortgage n kolay kredi neden kredi çıkmıyor Petrol seçim araçları seçim çalışmaları seçim otobüsü sigorta sigortalı kira sms kredi sss taşıt kredisi Taşıt kredisi Denizbank tefeci Ticaret TL uygun kredi web kredi yapıkredi
Fırsatlardan haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakınız!