Ev Alırken Dolandırılmamak İçin Dikkat Edin - Kredi Denizi


Ev Alırken DOLANDIRILMAYIN !

  • Konut projeleri adı her ne kadar çok güvenilir ve tabir yerindeyse “havalı” gelse de önemli olan projenin projelendirilmiş olması değil, tamamlanmış olması. Bu yüzden hangi şirketle anlaşma yapmak üzereyseniz şirketin geçmişini, geçmiş projelerini ve bu projelerin başarıya ylaşıp ulaşmamış olma gibi bilgileri mutlaka edinin.
  • Gayrimenkul şirketi yetkilisi veya sahibi olan insanların davranışlarındaki lükse önem veren abartılara dikkat edin. Sizi kandırmak, olmayan bir projeden size ev satmak için algınızı manipüle edebilecek kişilere güvenmeyin. Ortaya koyduğu somut icraat ve gerçekçi belgelere dikkat edin.
  • Yatırım amaçlı ev almak istiyorsanız ve size ev satmaya çalışan kişiler, ısrarla yatırımınıza kısa vadeli kazanç vadediyorsa ve bu vade gerçekçilikten uzaksa bu kişilerden uzak durun zira hiçbir konut projesi o kadar çabuk kazanç vadetmez.
  • Ruhsatsız ev almak ya da diğer adıyla maketten ev almak gibi uygulamalardan tamamen uzak durmanızı öneririz.
  • Senetle ev almak gibi bir durum söz konusu olursa şu cümleyi mutlaka senette belirtin: “İnşa edilecek bina ruhsata bağlanmadan önce ve hatta mümkünse maketten ev almayın. Senetle ödeme yapacaksanız “İşbu senet ….Şti’ne …..tarihli gayrimenkul satış sözleşmesinde belirtilen ….nolu dairenin satışı için verilmiş olup, teminat niteliğindedir, 3. kişilere ciro edilemez.” Bu ifade, senedinizin tanımadığınız kişilerce işleme konulmasını önler.
  • İpotekli evler, hacizli evler ve benzeri yasal durumu karışık olan evler ile ilgili hiçbir taahhüde inanmayın ve evleri asla satın almayın.

Etiketler: kredi kredi haberi mortgage konut kredisi

Yorumlar

Kategoriler

Etiketler:

abd acil nakit acil para akbank Akbank Konut Kredi Faizleri Akbank Konut Kredi Faizlerini Düşürdü Akbank Konut Kredisi akbank kredi akbank kredi başvurusu Akbank Kredi Başvurusu İnternetten Nasıl Yapılır? akbank kredi hesaplama Akbank Kredi İçin Faiz Oranları akbankkobi albarakaturk Altın Altın destekli ETF Altın Fiyatları banka kartı banka kredileri karşılaştırma Banka Kredisi bankacılık Bankalar Bayram Kredisi bireysel krediler Birikim Bitcoin Bitcoin Kaybı Bitcoin Kaybı Devam Ediyor borç kapama cep telefonu çin Denizbank Faiz Oranları denizbank iletişim Denizbank İnternet Bankacılığı Denizbank İnternet Sitesi denizbank kredi denizbank kredi başvurusu Denizbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? denizbank kredi hesaplama Denizbank Kredi Türleri Nelerdir? Denizbank Kredileri Denizbank Şubeleri Dolar Dolar TL Arasında Düşüş emekli en kolay kredi en uygun kredi erken kredi kapama erken kredi kapatma Esnafa en hızlı kredi Denizbank evlilik kredisi faturalı hat faturalı hatlara kredi faturalı hatlara nakit faturalı hatta nakit faturaya kredi faturaya nakit fazla başvuru forex garanti kira gerekli belgeler guvenlikira hızlı kredi ihtiyaç kredisi ingbank İthalat ithiyaç kredisi kira sigortası kiramguvende konut kredisi kredi kredi başvurusu Kredi çekmek Kredi danışmanlığı kredi denizi kredi erken kapama kredi erken kapama hesaplama kredi faiz hesaplama kredi faizi kredi faizi hesaplama kredi haberi kredi hesplama kredi kapama kredi kapama hesaplama kredi kapatma kredi kapatma hesaplama kredi kartı kredi masrafları kredi notu Kredi Puanı Nasıl Yükseltilir? Kredi Puanı Nedir? kredi sorunu kredim benim kuveytturk LPG mortgage n kolay kredi neden kredi çıkmıyor Petrol seçim araçları seçim çalışmaları seçim otobüsü sigorta sigortalı kira sms kredi sss taşıt kredisi Taşıt kredisi Denizbank tefeci Ticaret TL uygun kredi web kredi yapıkredi
Fırsatlardan haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakınız!