Dijital kredi nedir, nasıl kullanılır? - Kredi Denizi


Son yıllarda gelişen teknoloji sayesinde artık mobil teknolojiler ve internet hayatımızın ayrılmaz bir parçası

Son yıllarda gelişen teknoloji sayesinde artık mobil teknolojiler ve internet hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Elbette bankacılık sektörü de bu teknolojiler en etkin biçimde kullanan sektörlerin başında geliyor. Web Kredi ve Sms Kredi hzimetleri ise, internet ve mobil teknolojilerde ulaşılan son noktadır.

Merkez Bankası ile Bankaların aralarında çalışan bir intranet üzerinden sürekli iletişimleri bulunmaktadır. Bu iletişim sistemi sayesinde hem merkez bankası vatandaşların tasarruf ve borçlarından haberdar olur, hem de finans kuruluşlarını bu durumlardan haberdar eder. Elbette bu koşulsuz kullanıma açık bir kaynak değildir. Ciddi gizlilik ilkeleri kapsamında işleyen bir sistemdir.

Bankalar, İnternet siteleri ve Mobil Api üzerinden geliştirdikleri bir yazılım sayesinde, sizin ileteceğiniz bilgileri merkez bankası verileri ile eş zamanlı olarak karşılaştırır ve size dijital bir cevap verebilir. İşte Web Kredi ve Sms Kredi de bu sistemin birer parçasıdır.

Sms ile bir banka veri tabanına TC Kimlik Numaranızı gönderip, istediğiniz tutarın, merkez bankasındaki kredi notuna bağlı olarak ön onay alıp, alınamayacağını öğrenebilirsiniz. Hatta bazı bankalar, bazı müşterileri için işi bir adım öteye taşımıştır ve belli bir tutara kadar kullanılacak krediyi, şubeye gitmeden, sadece sms ve telefon onayı ile müşteri hesabına aktarmaktadır.

Dijital dünyanın nimetlerinden faydalanmak istiyorsanız, bankanızın Web Kredi ve Sms Kredi sistemleri ile ilgili www.kredidenizi.com.tr den bilgi alabilirsiniz.


Etiketler: kredi başvurusu

Yorumlar

Kategoriler

Etiketler:

abd acil nakit acil para akbank Akbank Konut Kredi Faizleri Akbank Konut Kredi Faizlerini Düşürdü Akbank Konut Kredisi akbank kredi akbank kredi başvurusu Akbank Kredi Başvurusu İnternetten Nasıl Yapılır? akbank kredi hesaplama Akbank Kredi İçin Faiz Oranları akbankkobi albarakaturk Altın Altın destekli ETF Altın Fiyatları banka kartı banka kredileri karşılaştırma Banka Kredisi bankacılık Bankalar Bayram Kredisi bireysel krediler Birikim Bitcoin Bitcoin Kaybı Bitcoin Kaybı Devam Ediyor borç kapama cep telefonu çin Denizbank Faiz Oranları denizbank iletişim Denizbank İnternet Bankacılığı Denizbank İnternet Sitesi denizbank kredi denizbank kredi başvurusu Denizbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? denizbank kredi hesaplama Denizbank Kredi Türleri Nelerdir? Denizbank Kredileri Denizbank Şubeleri Dolar Dolar TL Arasında Düşüş emekli en kolay kredi en uygun kredi erken kredi kapama erken kredi kapatma Esnafa en hızlı kredi Denizbank evlilik kredisi faturalı hat faturalı hatlara kredi faturalı hatlara nakit faturalı hatta nakit faturaya kredi faturaya nakit fazla başvuru forex garanti kira gerekli belgeler guvenlikira hızlı kredi ihtiyaç kredisi ingbank İthalat ithiyaç kredisi kira sigortası kiramguvende konut kredisi kredi kredi başvurusu Kredi çekmek Kredi danışmanlığı kredi denizi kredi erken kapama kredi erken kapama hesaplama kredi faiz hesaplama kredi faizi kredi faizi hesaplama kredi haberi kredi hesplama kredi kapama kredi kapama hesaplama kredi kapatma kredi kapatma hesaplama kredi kartı kredi masrafları kredi notu Kredi Puanı Nasıl Yükseltilir? Kredi Puanı Nedir? kredi sorunu kredim benim kuveytturk LPG mortgage n kolay kredi neden kredi çıkmıyor Petrol seçim araçları seçim çalışmaları seçim otobüsü sigorta sigortalı kira sms kredi sss taşıt kredisi Taşıt kredisi Denizbank tefeci Ticaret TL uygun kredi web kredi yapıkredi
Fırsatlardan haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakınız!