Cepte Kolaylık - Kredi Denizi


Bütçemizin elvermediği durumlarda kendimizi sıkıntıya sokacak harcamalardan kaçıyoruz.

Kimi zaman kısıtlı yaşamın getirdiği can sıkıntısı, monotonlaşan hayat ve her an düşünmek zorunda olduğumuz faturalar bizi epey bunaltabiliyor.  Tüm bu sorunların üstesinden gelmemiz için bankalar bize bireysel ihtiyaç kredileri sağlamaktalar. 
Artık SMS kredi ile istediğimiz an kredi alıp alamayacağımızı sorgulatabileceğiz. Üstelik kredi limitimizi de öğrenebileceğiz.  Peki SMS kredi nedir? Bu yöntem ile bankanızın adını yazarak kısa mesaj attıktan sonra anında kredi cevabınız telefonunuza gelir. Yani şubeye gitmeden anında kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi başvurunuzu hemen yapın ve ne kadar kredi kullanabileceğinizi öğrenin. Böylece paranızı anında hesabınıza aktarabilirsiniz. Üstelik SMS kredi hizmetini kullanmak için bankanın müşterisi olmanıza da gerek yok. 
Bankalar özel günler için kredi kampanyaları yapmaktalar.  Özellikle bayrama az kaldıysa, bankaların müşterileri için hazırladığı bayram özel kredilerinden faydalanabilirsiniz.  Bayramda sevdiklerinizle güzel zaman geçirmek ya da bayramda dilediğiniz bir yere tatile gitmek istiyorsanız, bütçemi nasıl ayarlayacağım diye düşünmenize gerek yok. 
55.000 TL’ye adar kredilere sahip olabilir ve aldığınız kredileri 36 aya varan vadeler ile evrak ve kefil olmadan ödeyebilirsiniz. SMS kredi ile yaptığınız kredi alım işlemi kabul edildiği zaman, size en uygun ödeme seçeneklerini ve uygun faiz oranlarını belirlemeniz gerekli. Bu yüzden bankaların müşterileri için sunduğu 7/24 ulaşabileceğiniz danışma hizmetleri sizin için var. Ayrıca tüm bu hizmetlerden yararlanmanız için bankanın müşterisi olmanıza da gerek yok.
Cep telefonu ile kredi mi sorgulatılır? ya da güvenilir bir yöntem mi?  diye düşünüyorsanız, SMS kredi ile kredi almanın hem hızlı hem de güvenilir bir yöntem olduğunun bir daha altını çizmek isterim. Artık eskisi gibi bankalarda beklemenin devri kapandı. Kefil bulmak ve evrakları hazırlamak tarihte kaldı. Artık kredim onaylanacak mı düşünceleri ortadan kalkmış oldu.
Kredi alma işleminin yanı sıra krediyi ödeme sürecinin iyice araştırılması gerekiyor. SMS kredi ile kredinizi aldıktan sonra, kredi hesaplama programlarıyla ayda ne kadar kredi ödeyeceğinizi hesaplayabilirsiniz. Bankanızın size sunduğu ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Yani bütçenize en uygun kredi ödeme modelini bankalar, müşterileri için çeşitlendirmiş durumda.
Ara Ödemeli
Artan
Azalan
Balon
Esnek 
Olmak üzere toplam 5 çeşit ödeme modeli sunulmakta.  Örneğin;  esnek geri ödemede, geri ödeme tutarlarını ve aralıklarını dilediğiniz gibi belirliyorsunuz. Böylece, çalışma temponuza uygun bir geri ödeme planına sahip oluyorsunuz.    Böylelikle müşteriler, kendi bütçelerine göre aldıkları kredileri ne zaman ve nasıl ödeyeceklerini belirleyebiliyor. 
SMS krediyi, bireysel ihtiyaç kredisi dışında daha birçok kredi türünde kullanabilirsiniz. Alışveriş Kredisi, Eğitim Kredisi, Eşya Kredisi, Evlilik Kredisi, İpotekli İhtiyaç Kredisi, Sağlık Kredisi, Tatil Kredisi ve Bayram kredisi gibi birçok ihtiyaç kredisinde SMS kredi yöntemini kullanarak kısa sürede kredinizi alabilirsiniz. 
Tabi kredi kabul sürecinde, kredi onayı alabilmeniz için bankaların en önem verdiği husus kredi puanınızdır. Eğer kredi puanınız olumlu ise herhangi bir sorun yaşamadan kredinizi alabilirsiniz. Ancak kredi puanınıza negatif puanlama söz konusu ise o zaman kredi alma süreciniz durumuza göre ya biraz daha uzun sürecektir ya da başvurunuz reddedilecektir. 
Önümüz bayram, önünüzde bir yığın seçenek, uygun faiz oranları, ödeme koşulları ve kampanyalar var. Daha detaylı bilgi öğrenmek için size en yakın şubeye uğrayabilirsiniz ya da internet üzerinden araştırma yapabilirsiniz. Bayram hazırlığınızı artık dilediğiniz gibi kendinizi kısıtlamadan yapın. Hayallerinizi kısıtlamayın. Artık SMS kredi sayesinde hayallerinizi gerçeğin de ötesine taşıma zamanı geldi. 


Etiketler: kredi

Yorumlar

Kategoriler

Etiketler:

abd acil nakit acil para akbank Akbank Konut Kredi Faizleri Akbank Konut Kredi Faizlerini Düşürdü Akbank Konut Kredisi akbank kredi akbank kredi başvurusu Akbank Kredi Başvurusu İnternetten Nasıl Yapılır? akbank kredi hesaplama Akbank Kredi İçin Faiz Oranları akbankkobi albarakaturk Altın Altın destekli ETF Altın Fiyatları banka kartı banka kredileri karşılaştırma Banka Kredisi bankacılık Bankalar Bayram Kredisi bireysel krediler Birikim Bitcoin Bitcoin Kaybı Bitcoin Kaybı Devam Ediyor borç kapama cep telefonu çin Denizbank Faiz Oranları denizbank iletişim Denizbank İnternet Bankacılığı Denizbank İnternet Sitesi denizbank kredi denizbank kredi başvurusu Denizbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? denizbank kredi hesaplama Denizbank Kredi Türleri Nelerdir? Denizbank Kredileri Denizbank Şubeleri Dolar Dolar TL Arasında Düşüş emekli en kolay kredi en uygun kredi erken kredi kapama erken kredi kapatma Esnafa en hızlı kredi Denizbank evlilik kredisi faturalı hat faturalı hatlara kredi faturalı hatlara nakit faturalı hatta nakit faturaya kredi faturaya nakit fazla başvuru forex garanti kira gerekli belgeler guvenlikira hızlı kredi ihtiyaç kredisi ingbank İthalat ithiyaç kredisi kira sigortası kiramguvende konut kredisi kredi kredi başvurusu Kredi çekmek Kredi danışmanlığı kredi denizi kredi erken kapama kredi erken kapama hesaplama kredi faiz hesaplama kredi faizi kredi faizi hesaplama kredi haberi kredi hesplama kredi kapama kredi kapama hesaplama kredi kapatma kredi kapatma hesaplama kredi kartı kredi masrafları kredi notu Kredi Puanı Nasıl Yükseltilir? Kredi Puanı Nedir? kredi sorunu kredim benim kuveytturk LPG mortgage n kolay kredi neden kredi çıkmıyor Petrol seçim araçları seçim çalışmaları seçim otobüsü sigorta sigortalı kira sms kredi sss taşıt kredisi Taşıt kredisi Denizbank tefeci Ticaret TL uygun kredi web kredi yapıkredi
Fırsatlardan haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakınız!