Krediler Hakkında Bilinmesi Gerekenler - Kredi Denizi


İpotekli ihtiyaç Kredisi : Bir gayrimenkulün ipoteği alınarak kullandırılan bireysel finansman kredisi dir. Ba

Nakit/ ıhtiyaç Kredisi : Nakit ihtiyaçlarınızı karŞılamak için kullanabileceğiniz bir bireysel tüketici kredisi dir. Banka dan banka ya farklı vadeler olmakla beraber 60 ay vadeye kadar kullanılabilmektedir.

İpotekli ihtiyaç Kredisi : Bir gayrimenkulün ipoteği alınarak kullandırılan bireysel finansman kredisi dir. Banka dan banka ya farklı vadeler olmakla beraber 240 ay vadeye kadar kullanılabilmektedir.

Mesleki ıhtiyaç Kredisi : Serbest meslek sahiplerinin (Doktor, Avukat, Mali MüŞavir, Eczacı, Noter, vs.) mesleki ihtiyaçlarını karŞılamak üzere kullandırılan bir bireysel tüketici kredisi dir. 60 ay vadeye kadar kullanılabilmektedir.

Eğitim Kredisi : Eğitim ihtiyaçlarının okul masraflarının kaŞılanması için kullandırılan bir bireysel tüketici kredisi dir. Banka dan banka ya farklı vadeler olmakla beraber 60 ay vadeye kadar kullanılabilmektedir.

Evlilik Kredisi : Evlilik ve düğün masraflarının karŞılanması için kullandırılan bir bireysel tüketici kredisi dir. Banka dan banka ya farklı vadeler olmakla beraber 60 ay vadeye kadar kullanılabilmektedir.

Tatil Kredisi : Tatil ve seyahat masraflarının karŞılanması için kullandırılan bir bireysel tüketici kredisi dir. Banka dan banka ya farklı vadeler olmakla beraber 60 ay vadeye kadar kullanılabilmektedir.

Eşya Kredisi : Beyaz eŞya, mobilya, elektronik eŞya gibi eŞyaların satın alınması için kullandırılan bireysel tüketici kredisi dir. Banka dan banka ya farklı vadeler olmakla beraber 60 ay vadeye kadar kullanılabilmektedir.

Sağlık Kredisi : Sağlık harcamalarında ( Tedavi, Ameliyat, Tüp Bebek vs.) kullandırılan bir bireysel tüketici kredisi dir. Banka dan banka ya farklı vadeler olmakla beraber 60 ay vadeye kadar kullanılabilmektedir.

Etiketler: kredi sorunu ithiyaç kredisi kredi denizi gerekli belgeler

Yorumlar

Fırsatlardan haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakınız!