Faturalı Hatlara Nakit ve Kredi İmkanı


Faturalı Hatlara Kredi

İstanbul Regus Beytem Plaza:
0212 914 10 14

Ankara Kızılay:
0312 433 97 95 

İzmir Gümüş Palas :
0232 332 09 10

Adana Z.Paşa Günep İş Merkezi:
0322 277 08 23

Antalya / Alanya :  
0242 273 76 15


Kredi aslında dikkatli ve planlı alındığı takdirde hayatımızı kolaylaştıran bir uygulamadır. İsteklerimizi kredi sayesinde kolay bir şekilde gerçekleştirebilmemizi sağlamanın yani sıra nakit paramızı hemen kullanmadan ileriye dönük ödeme planları sağlamaktadır. Kredi aslında bankalar için en önemli kaynaklardan bir tanesidir. Fakat bu kredileri alamayan ve nakit ihtiyacı olan faturalı hat kullanıcıları nakit ihtiyaçlarını, geri ödemesi banka kredilerine göre yüksek olmasına rağmen karşılamaktadırlar.

Ben kredi başvurusu yapabilir miyim diye soracak olursanız eğer yaşını doldurmuş olan herkes kredi başvurusu yapabilmektedir. Fakat kredi başvurusu için gerekli şartlar sağlanmadığı takdir de krediniz onay alamamaktadır.

Kredi başvurusu günümüzde bankaların birbirleri arasında yaptığı rekabet sayesinde gittikçe kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Bunun için bankalar müşterilerine çok fazla kolaylıklar ve imkanlar sunmaktadır. Sizin bu konu hakkında yapacağınız yegane şey ise hangi kredi çeşidini almanız gerektiğini bilmek olacaktır. Eğer ki almak istediğiniz kredi sizin keyfi tüketim isteklerinizi karşılanmasını sağlayacak ise sizin başvuracağınız kredi çeşidi tüketim kredisi olacaktır. Eğer ki bir iş yeri kuracaksanız almak istediğiniz tutar için başvurmanız gereken kredi çeşidi ise farklı olacaktır. Diyelim ki taşıt ya da konut kredisi almak istiyorsanız alacağınız kredi için kredi başvurusu süreciniz diğerlerine göre farklılık gösterecektir. 

Bir örnek verecek olursak, taşıt almak istediniz ve alacağınız taşıt için bütçeniz yetmedi. Kredi başvurusu ile kredi almak istediniz.  Artık hayallerinizi süsleyen otomobile sahip olmak bankaların müşterilerine sağladığı  taşıt kredisi ile çok kolay. Kefilsiz, 48 ay vadeli, hızlı onaylı taşıt kredisi sizi yeni aracınıza kestirme yoldan ulaştırır. Aracınızı hemen alırsınız, ödemenizi uzun vadede yaparsınız.

Ya da önümüz bayram, hazırlık yapmam lazım diyorsanız bu kredi başvurusu tam size göre.
Tüm ihtiyaçlarınız için 36 aya varan vadeler, uygun faiz oranları, esnek geri ödeme koşullarıyla kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler için geleneksel bayram kredisini istediğiniz banka Şubeleri’nde bulabilirsiniz. 

Üstelik cep telefonunuz aracılığıyla da bankanızın geleneksel bayram kredisi’ne başvuru yapabilirsiniz. 
Sms ile Kredi Başvurusu Yapmak İçin;
Aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp  sms gönderebilirsiniz.
Örnek Sms Metni:
KREDI 11111111111 2000

Bankaların müşterilerine yaptığı kampanyalar, kredi fırsatları ve daha birçok kolaylık için kredi başvurusu işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik 7/24 ulaşabileceğiniz danışmanlar ile bankaların size sağladığı tüm fırsatlardan tek tuş ile haberdar olabilirsiniz. 
Sabit Ödemeli Konut Kredisi: Aylık taksitleriniz hiç değişmeden he ay belirli bir taksit ödersiniz. Ülkemizde kullanılan kredilerin çoğunluğu sabit ödemelidir.

Ara Ödemeli Konut Kredisi: Belirli aylarda daha fazla taksit ödeyerek toplam taksit tutarınızı azaltırsınız. Belirli dönemlerde geliriniz artıyorsa örneğin; 3 ayda bir ikramiye/prim ödemesi alıyorsanız ara ödemeli kredi sizin için daha uygun olabilir.

Artan Taksitli Konut Kredisi: Taksitleriniz düşük başlayıp, her yıl belirlediğinizi orana göre artmaktadır. Örneğin artan ödemeli bir ödeme planı oluşturarak her yıl kiraya benzer şekilde artan ödemelerle kredi ödeyebilirsiniz.

Azalan Ödemli Konut Kredisi: Taksitleriniz yüksek başlayıp, her yıl belirlediğiniz oranda düşmektedir. Eğer anaparanın daha büyük bir kısmını kredinin başında eritmek ve böylece toplam maliyeti aşağı çekmek istiyorsanız bu plan kullanılabilir.

Değişken Faizli Konut Kredisi: Değişen enflasyona göre her ay faiz oranınız yenilenir. Faiz oranları düştüğünde aylık ödemeleriniz azalmakta, faiz oranları yükseldiğinde aylık ödemeleriniz artmaktadır.

Özel/Esnek Ödemeli Konut Kredisi: Hangi tarihlerde ne kadar ödeme yapılacağını krediyi kullanan kişinin belirlediği ödeme planıdır.

Yukarıdaki kredi ödeme çeşitleri ile bankaların müşterilere sunduğu kredi başvurusunu yaptıktan sonra hızlı bir şekilde kredinizi alır ve daha sonra kendinize uygun ödeme planınızı yapabilirsiniz. 

Faturalı Hatlara Nakit ve Kredi İmkanı ile İlgili Bilinmesi Gerekenler
1-) Kontratlı olarak alınacak cihazlar; ödeme kabiliyeti olmayan kişiler için bir kredi ürünü değildir.
2-) Kontratlı olarak alınacak cihazların; Kullanılması, birine hediye edilmesi, yeni modeli çıktığında ya da memnun kalınamaması durumunda satılması gibi kararlar, cihazı alan kişinin tasarrufundadır. 
3-) Alınan cihazın; 1 Yıl sonra satılması, 1 Ay sonra satılması, 1 Hafta sonra satılması, 1 gün sonra satılması ya satılmaması ile ilgili her hangi bir kısıtlama yoktur.
4-) Kontratlı Cihazların temini; sadece yetkili bayilerde, yetkili kişiler aracılığı ile alınabilir.
5-) 2. El Cihaz Alım-Satım ı için Emniyet Genel Müdürlükleri nin belirlemiş olduğu Cihaz Alım Satım belgesi; imzalanmalı ve imzalatılarak bir nüshası alınmalıdır.


Etiketler: faturalı hat faturalı hatta nakit faturalı hatlara kredi

Yorumlar

Fırsatlardan haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakınız!