Web Kredi ile Hızlı İşlem - Kredi Denizi


Bankalar, müşterilerine özel kredi seçenekleri ile karşımıza çıkmakta.

Özellikle ihtiyaçlarımıza hızlı cevap vermek için uygun koşullar sağlayan bankalar, bizlere özel kampanyalar ve fırsatlar oluşturmaktalar. Artık eski usul kredi alma süreçleri eskide kaldı. Belgeler ve evraklar içinde kaybolmanın devri kapandı.

Eskiden kredi almak eziyetten başka bir şey değildi. Uzun kuyruklarda bekleyip, belgeleri tamamlamak için yoğun bir süreç geçiriliyordu. Ama gelişen teknoloji ile bankalarda kendi bünyelerinde köklü değişiklikler yaptılar. Yapılan tüm temel değişiklikler aynı zamanda biz müşterilere kolaylık ve zamandan tasarruf sağlamaktalar.

Artık size en uygun krediyi öğrenmek ve kredi alım sürecini başlatmak için web kredi özelliğini kullanabilirsiniz. Peki web kredi nedir,  Nasıl yapılır ve Avantajları nelerdir?

Web kredi internet üzerinden TC kimlik numaranızı, cep telefonu numaranızı ve alacağınız kredi türünü belirleyerek yapacağınız kısa bir başvuru formu niteliğinde bir işlem. Başvuruyu internet yolu ile yaptıktan kısa bir süre sonra, başvurunuz değerlendirilip kredi puanınıza göre, krediyi alıp alamayacağınız size en kısa sürede size bildirilir. Krediniz onaylandıktan sonra, sadece nüfus cüzdanınızı yanınıza alarak size en yakın şubeye gidebilir ve kredinizi alabilirsiniz.

Web kredi hızlı ve güvenilir bir şekil de, size uygun faiz oranlarını öğrenebileceğiniz, taksit seçeneklerini değerlendirebileceğiniz ve kısa bir sürece tüm bankaların prosedürlerini öğrenebileceğiniz bir yöntemdir.  Tek tek bankaları aramak ya da onları ziyaret etmek yerine online olarak bilgiye ulaşım sağlayan bu özellik sayesinde artık kredi alım işlemi daha kolay bir hale geldi.

Üstelik kredi onay cevabınız geldiği andan itibaren aklınıza takılan herhangi bir soru varsa bankaların size özel sağladığı danışmanlara 7/24 ulaşabilirsiniz. Danışmanlara aklınızdaki soruları sormak için bankanın müşterisi olmanıza gerek yok. Ayrıca web kredi işlemi yaparken o bankanın müşterisi olmanıza gerek yok. Hatta başvurunuz kabul edilirse, bankanın müşterisi olmasanız bile, kredi puanlarınız olumlu ise dilediğiniz krediyi bankalardan talep edebilirsiniz.

Örneğin, web kredi ile 15.000 TL'ye kadar şubeye gitmeden hemen ihtiyaç kredisi kullanabilir, paranızın anında hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

Web kredi, bireysel ihtiyaç kredisi için başvuruya imkan verdiği gibi kobilere ve ticari/kurumsal firmalara da hizmet vermektedir. Kobiler ve ya  ticari/kurumsal firmalar kendilerine özel cazip faiz oranlı krediye kolayca başvurabilir, 55.000 TL ‘ ye kadar olan kredi limiti ve 36 aya varan taksitlerle kredi kullanabilirler. Üstelik krediyi kullanmak için Şube’ ye giderken yanınıza sadece nüfus cüzdanınızı almanız yeterli olacak.

Web kredi işlemi yaptıktan sonra, kredi onayınızı aldığınız an hızlı bir şekilde kredi hesaplayabilirsiniz. Böylece aylık ne kadar ücret ödeyeceğinizi kolaylıkla hesaplayabilme şansına sahip olursunuz. Tüm bu işlemleri yapmak için bankanın müşterisi olmanıza gerek yok. Kredi puanınızın yüksek olması, kredi başvuru sürecinde sizin için avantaj olacaktır. Bu yüzden kredi puanınızın mümkün olduğu kadar yüksek olmasına dikkat etmeniz gereklidir. Ha deyince lazım olduğunda kredi alımı için zorluk yaşamama noktasında bu durum büyük önem taşımaktadır.

Web kredi ve kredi hesaplama işlemleri eski usul bankacılık kurallarının dışında büyük bir yenilik vebiz müşteriler için varlığını her geçen gün korumakta ve kendini geliştirmektedir. Unutmayın sadece TC kimlik numaranızı ve telefon numaranızı girerek, 2 dakikadan kısa bir sürece web üzerinden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bir o kadar kısa bir sürede onay almak için başka bir şey yapmanıza gerek yok işte bu özellik web kredinin bizlere sağladığı en önemli avantajlardan sadece bir tanesi. 


Etiketler: hızlı kredi

Yorumlar

Fırsatlardan haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakınız!