SMS Kredi ile Başvuru - Kredi Denizi


Finans sektöründe artan rekabet her zaman için yüksek oranda müşterin lehine olmaktadır.

Buna bankalar arasındaki rekabet canlı örnek teşkil etmektedir. Bankaların her gün yayımladıkları ve yayınladıkları reklamlardan gördüğümüz üzere müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için yapılan yeniliklerde, bizler için uygun teklifler ortaya koymaktadırlar.Bu teklifler daha önceki zamana göre daha az külfet ve daha hızlı sonuç alınabilmesini sağlamaktadır. Bir bankadan ihtiyaç kredisi alacağınızı düşünün, kredi almadan önce bankaların kredi niteliklerini araştırmalı, kendinize en uygun olanı seçmeli ve size uygun olan, kafanıza yatan,  çalışmak istediğiniz bankanın kredi başvuru sürecinde sizden istedikleri evrakları toplamanız gerekmektedir. Fakat yine de bankaya kredi başvurunuzu sunduktan sonra bankadan kredi onayı alamama ihtimaliniz de bulunmaktadır. Bu kadar uğraş bu kadar çabanın ardından onayı alamamak büyük bir hüsran ve zaman kaybıdır. 
Bankaların yeni kolaylıklarından bir tanesi ise sms kredi yoluyla size 24 saat içerisinde cevap verilebilmektedir. Sms kredi yolunu tercih eden bir kişinin bankadan ne kadar kredi alabileceğini öğrenebilmesi için yapması gereken sadece kullandığı cep telefonundan mesaj atmaktır. Böylece uzun uğraşlar ile hazırlanan evraklar ve vakit kaybı olmadan çarçabuk sonuca ulaşmak mümkün. 

Buna bir örnek verecek olursak eğer bir bankadan ne kadar kredi alabileceğinizi bilmek için kredi yazdıktan sonra T.C kimlik numarasını yazmak ve aylık net gelirinizi yazmanız ve bunu bankanın istediği numaraya göndermeniz yeterli olacaktır.
Eğer ki almak istediğiniz kredi türü de belli ise bu sefer yapmanız gereken kredi türü yazıp bir boşluk bırakmak ardından ise T.C kimlik numaranızı yazdıktan sonra bir boşluk daha bırakarak aylık olarak gelirinizin net olarak belirmeniz gerekmektedir. Bu bilgileri kredi almak istediğiniz bankaya ait olan mesaj numarasına gönderdikten sonra hızlı bir şekilde sonuç gelecektir.

Sms kredi ile kredi başvurusu yapmanın gerçekten de büyük kolaylıklar sağladığını söylemek gerekiyor. Kredi başvurusu için evrak toplamak, size kefil olacak birini bulmak ve kişinin başvurunuz için size vermesi gereken çeşitli belgeleri temin etmek zaten başlı başına bir eziyettir. Bu sms kredi yolunu tercih ettiğiniz zaman kendi işinizi kendiniz yapmış oluyorsunuz. Şöyle ki günümüzde insanların birbirlerine güven düzeyi gittikçe azaldı. Kredi alma sürecinde acaba kimi bulacağım ben? sorusu tarihe karıştı. Üstelik işini kimsenin sözüne bırakmadan hem kolay hem de basit bir süreç ile kredi alıp alamayacağı öğreniliyor.  Özetle en zor süreç olan kefil bulma zahmeti bu yeni sms kredi sistemiyle ortadan kalkmış oldu.  

Ayrıca yoğun geçen günlerde kredi almak için vakit ayırmak güç hale geldi. Gitgide bizim için hangi işlem hızlı oluyorsa ona yönelme durumu oluşmaya başladı. Teknolojiye ayak uydurmak yerine aslında teknoloji, biz insanlara ayak uyduruyor desek daha yerinde bir kullanım olur. Eskiden insanların teknolojiye ayak uydurması lazım diye ağzımızdan düşmeyen sözcükler yerini zamane sözlerine bıraktı. Her şeyin pratik, hızlı ve zahmetsizce olmasını isteyenler, üstelik yapacaklarının planladığı tarihlerin dışına çıkmamasını isteyenler için sms kredi en iyi çözüm. Basit ve bir o kadar kullanışlı bu yöntemle artık yoğun hayat koşuşturmanızı bir nebzede olsa hafifleteceksiniz. Üstelik tek tuşla ve sıkıntıya girmeden. Yukarıda verilen size ait kişisel bilgilerinizi girdikten 24 saat içerisinde kredinizin cevabını alarak ona göre planlarınızı hızlı ve aksatadan yapabilir. Kendinizi ekstradan yormayarak bu kredi sürecinizi eskisi gibi gözünüz korkmadan gerçekleştirebilirsiniz. Planlı, hızlı ve güvenilir yol sms kredi cebinizde.  


Etiketler: sms kredi

Yorumlar

Fırsatlardan haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakınız!