Hızlı Kredinin Özellikleri ve Süreci - Kredi Denizi


Kimi zaman yaptığımız birikimler ileriye dönük yatırım amaçlı satın almak istediğimiz ev gibi mülkleri karşıla

Ya da eğitim hayatımıza yatırım yapmak isteyebiliriz. Belki de sırf kısa bir tatil yapıp kafa dağıtmak amacımızdır. Tüm bu istek ve dileklerimiz için eksik olan bütçemizi tamamlamak ve hayallerimize ulaşmak artık hızlı kredi ile bizim için çok kolay.  
Peki hızlı kredi nedir? Süreç nasıl işliyor? Güvenilir mi? Ödeme kolaylığı var mı? gibi sorulara cevap bulmak için bu yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. Kredi almadan, kafanızda oluşabilecek her türlü sorulara cevap vermek hem sizi o konuda bilgilendirir hem de gönül rahatlığı ile o işe adım atmanızı sağlar. 
Hızlı Kredi başvurunuzu bankaların internet şubelerinden, bankaların internet ana sayfalarından, cep üzerinden SMS göndererek, ayrıca Bankamatiklerden ve bankaların telefon şubeleri aracılığıyla yapabilirsiniz.  
Bankaların  internet şubelerinden  kredilerim veya başvuru-Ürünler menülerinden birine tıklayarak Hızlı Kredi seçeneğiyle kredinizi anında alabilirsiniz. Bankaların internet sitelerinde bulunan ana sayfa bölünün alt menülerine girerek orada bulunan başvurular bağlantısını tıklayarak krediler seçeneğiyle, hızlı kredi başvurusu yapabilirsiniz. Cep telefonunuzdan NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak SMS göndererek (Örneğin; NAKİT 254xxxxx244 10000 2000), anında kredinizi alabilirsiniz. Bankamatiklerden kartlı İşlem menüsüne girerek daha Fazlası Başvurular Kredi veya Kartsız İşlem menüsünden Başvurular Kredi adımlarını takip ederek, kredinizi alabilirsiniz. Ayrıca bankaların telefon şubelerini arayarak kredi de alabilirsiniz. Eğer bankanın müşterisi değilseniz hızlı kredi başvurusu için telefon şubesini cep telefonunuzdan aramanız gerekmektedir. Üstelik başvurunuzu hangi kanaldan yaparsanız yapın, cevabı hemen cep telefonunuza gelir.  Cep'ten veya internet Şubesinden 15.000 TL, 36 aya kadar yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurunuzun onaylanması halinde, kredi tutarı anında hesabınıza aktarılacaktır.
Hızlı Kredi’nin Özellikleri

•  Maksimum kredi tutarı 15.000 TL ile sınırlıdır.
•  Şubeye gitmenize gerek kalmaz.
•  7 gün 24 saat başvuruda bulunabilirsiniz.
•  Onaylanması durumunda kredi tutarı hemen hesabınıza aktarılır.
Hızlı kredi ile kredi alım süreci gördüğünüz gibi hem çok kolay hem de kredi alma yöntemi olarak birçok seçenek sunulmakta. Bunun yanı sıra kredi almadan önce dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ta faiz oranı ve ödeme koşulları. Kredinizi aldıktan sonra bütçenize uygun olacak 5 çeşit kredi modelinden birini seçebilirsiniz.
Kredi modelleri 
Ara Ödemeli
Artan
Azalan
Balon
Esnek 
5 çeşit kredi seçeneğinin bankalar tarafından müşterilere verilmesi, aldığımız krediyi öderken bizlere büyük kolaylık sağlamakta. 
Bununla birlikte size uygun faiz oranını sağlayan bankayı bulduktan sonra hızlı kredi alma işlemini gönül rahatlığı ile sürdürebilirsiniz. Eskiden olduğu gibi artık bankalara gidip bu işlemleri uzun süren çabalar sonucu tamamlamayı ortadan kaldıran hızlı kredi bayrama özel fırsatlar ile sizleri bekliyor. Üstelik tüm bu işlemleri yaparken bankanın müşterisi olmanıza da gerek yok. Evden, işten, tatilden ya da yurt dışından işlemlerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz bu fırsat ile artık eğitim kredisi, konut kredisi, bireysel ihtiyaç kredisi, ticari/kurumsal kredi alabileceksiniz. 
Hızlı kredi işlemini tamamladıktan sonra kredi hesaplama ile ayda ne kadar ücret ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz. Böylelikle önceden bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Her an her yerde yapabileceğiniz kredi işlemi ile artık kendinizi daha özgür hissedeceksiniz. Bankalar müşterilerine ihtiyaç kredileri için hızlı ve güvenilir bir ortam oluşturma imkanını en üst koşullara ulaştırmış durumdalar. Kredi başvuru çeşitliliği ile hem kendinizi özel hissedeceksiniz hem de yapmak istediklerinizi ertelemek zorunda kalmayacaksınız. Artık dileklerinizin de ötesine gitme zamanı geldi. 


Etiketler: Birikim

Yorumlar

Fırsatlardan haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakınız!